מסלולי טיול בפריז

מתכננים את הטיול שלכם לפריז ומחפשים מסלולי טיול שיעזרו לכם לגלות את סודותיה של עיר האורות בקצב שלכם ובחינם? הגעתם למקום הנכון. תמצאו כאן שורה ארוכה של מסלולי טיול שיצרתי במיוחד בשבילכם. אז בין אם תרצו לטייל במארה, לאורך בולבאר סן ז'רמן או בעקבותיהם של אדית פיאף, פיקאסו או אמיל זולא, כל מה שעליכם לעשות הוא פשוט לבחור ולהתחיל לטייל.

רוצים לגלות את המקומות הנסתרים של פריז אך אין לכם זמן לקרוא עשרות ספרי היסטוריה או רצון להשתתף בסיור מאורגן?
 
בדיוק בשביל זה יצרתי את העמוד "מסלולי טיול בפריז" שמציע מסלולי סיור חינמיים שיעזרו לכם לגלות את המקומות המוכרים פחות של פריז בקצב שלכם ולהכיר את ההיסטוריה שלה.
 
כך תוכלו לגלות איזורים שונים בפריז כגון רובע המארה הקסום , שדרות סן ז'רמן התוססות או, במידה ואתם פרנקופילים מתקדמים, תוכלו לגלות את האזור בין תחנת הרכבת הצפונית (GARE DU NORD) לתחתית המונמארטר.
 
במידה ואתם אוהבים היסטוריה תוכלו ללכת לטייל בפריז בעקבות אנשים מפורסמים. כך, למשל, תוכלו לסייר בעקבות סופרים כגון ויקטור הוגו או אמיל זולא. לחלופין אם אתם אוהבים אומנות תוכלו לסייר בעקבות מאטיס או פיקאסו ואילו אם אתם אוהבים אופנה הרשו לי להמליץ לכם על מסלולי הטיול בפריז שעוקבים אחרי קוקו שאנל ואיב סן לורן.
 
ולבסוף, לא שכחתי גם את הסלבריטיז הישראלים שהתגוררו בעבר בעיר האורות ואהבו אותה. במיוחד לכבודם הרשו לי להציע לכם מסלול סיור בעיקבות שירו של בני אמדורסקי "געגועים לפריז" או מסלול טיול בעקבות שירה של נעמי שמר "העיר באפור". בקיצור יש כאן עושר של מסלולים שקוראים לכם לקחת מקל (או לפחות באגט) ותרמיל ולצאת לחרוש את רחובותיה של בירת צרפת.