הרצאות בזום לפרנקופילים על פריז ועל תרבות צרפת

הרצאות על פריז ותרבות צרפת

מה עולה לכם בראש כשאומרים לכם את צמד המילים “תרבות צרפת”?

מניסיון אישי, רוב האנשים מיד חושבים, במקרה הטוב, על תרבות אליטיסטית ובלתי נגישה אותה מבין ככל הנראה רק עמנואל הלפרין. במקרה הרע, אנחנו רואים לנגד עיננו ספרים כגון “מדאם בובארי” או “אבא גוריו” ומיד נזכרים במורה לספרות מן התיכון (לרוב לא חוויה משובבת נפש).

אז הרשו לי להוכיח לכם בדיוק את ההפך

תרבות צרפת עוסקת באהבה (על שלל גווניה), יופי וקולינאריה. האנשים שיצרו אותה היו מהאנשים הצבעוניים והמרתקים ביותר בהיסטוריה האנושית. ואפרופו היסטוריה, אם תבחנו את היטב את ההיסטוריה של צרפת בכלל ופריז בפרט תגלו שכולה הייתה מורכבת מסקס, קולינאריה, שהצטרפה במאה ה-17 ואקשן בלתי פוסק של מלחמות, רציחות, מזימות וכו’.

בקיצור מדובר בחומר שיכול לפרנס אין סוף סרטי אקשן ודרמה סוחפים שחלקם כבר נוצרו וחלקם יווצרו בעתיד. אז הרשו לי להזמין אותכם להצטרף אלי למסע תרבותי מרתק בשורה של הרצאות שיביאו את פריז, צרפת ותרבותה אליכם מבלי שתצטרכו לקנות כרטיס טיסה.

את כל זה תוכלו לגלות איתי ועם חברים נוספים באמצעות הזום

אני שמח להודיע שחברתי עם ד"ר נופר ישראלי, הבעלים של צרפתית היא שירה על מנת להביא לכם הרצאות מרתקות על צרפת ותרבותה שיועברו על ידי ועל ידי מיטב המרצים. נדבר על אומנות, היסטוריה, קולינאריה, ספרות, ארכיטקטורה ועוד. להרצאות הללו להאזין "בשידור חי" באמצעות הזום או לקנות הקלטה שלהן ולצפות בהן בזמנכם החופשי.

למטה תוכלו למצוא את כל ההרצאות שאנו שמחים להציע לכם: 

הרצאות על צרפת ותרבותה

צבי חזנוב (הפרנקופיל)
בואו נשמור על קשר

הכתבות המעניינות ביותר, מידע על טיולים בצרפת, הרצאות, ערבי שאנסונים ועוד דברים שפרנקופילים אוהבים אצלך במייל פעם (או מקסימום פעמיים) בשבוע.

דילוג לתוכן