עמק הלואר – מידע למטייל

עמק הלואר נחשב לאחד מהמחוזות הכי מתויירים בצרפת ובצדק. כאן תמצאו מידע חשוב על הטירות ושאר האטרקציות שם על מנת שתוכלו לבנות לעצמכם טיול בלתי נשכח.
עמק הלואר
צבי חזנוב

ממלכת הטירות של מלכי צרפת

כהיסטוריון חובב, עמק הלואר הוא היעד האולטימטיבי עבורי. כל טירה שם מספרת סיפור ייחודי ולחלק גדול מהן היה תפקיד מפתח בהיסטוריה של צרפת בין המאות ה-15 וה-17. תמצאו כאן מידע על הטירות הללו אך גם על אטרקציות אחרות דוגמת פארק השעשועים פוטורוסקופ.

מפת עמק הלואר

יצרתי מפה אינטרקטיבית של עמק הלואר שמאפשרת לכם לגלות את כל הטירות המוכרות יותר והמוכרות פחות שם. על מנת לפתוח אותה יש ללחוץ על הקישור למטה.

אתרים עם מידע שימושי

לינה בעמק הלואר

לפני שמתחילים, ראשית כל צריך לקבוע מה יהיה הבסיס (או הבסיסים) במהלך הטיול שלכם בעמק הלואר. הנה הכתבות שיעשו לכם סדר בנושא:

טירות בעמק הלואר

במהלך השנים כתבתי על כמה מהטירות בעמק הלואר בנפרד. אז אם תרצו להעמיק מעט יותר ולהכיר את ההיסטוריה של כמה מהטירות המקסימות ביותר בעמק הלואר, אתם מוזמנים לקרוא את הכתבות הללו:

והערה קטנה לסיום

אני מאוד מקווה שהכתבות באתר יעזרו לכם בתכנון הטיול הבא שלכם לצרפת. אני משקיע המון זמן ולא מעט כסף על מנת לספק לכם מידע איכותי ובחינם. אז אם במקרה אתם באמצע תכנון טיול ובא לכם לפרגן לי, כל מה שצריך לעשות זה להזמין את מקומות הלינה שלכם והכרטיסים לאטרקציות השונות והמופעים דרך האתר שלי.

ההזמנות הללו לא יעלו לכם יורו אחד נוסף אך כל הזמנה כזאת תספק לי עמלה קטנה שאותה אשקיע חזרה באתר. הנה הדפים העיקריים מהם ניתן להזמין מקומות לינה וכרטיסים:

המון תודה מראש והמשך קריאה מהנה באתר!

צבי חזנוב