האלפים הצרפתיים – מידע למטייל

האלפים הצרפתיים אהובים על ידי הישראלים בזכות חופשות הסקי. אולם גם שאר עונות השנה מצדיקות טיול באלפים הצרפתיים וכאן תוכלו לקבל את כל המידע שתצטרכו.

האלפים הצרפתיים - מדריך למטייל
האלפים הצרפתיים - מדריך למטייל
צבי חזנוב

טיול באלפים הצרפתיים - הרבה יותר מרק סקי

האלפים הצרפתיים אהובים מאוד על המטיילים הישראלים, הן בזכות חופשות הסקי בחורף והן בזכות טיולי המשפחות הכיפיים שניתן לעשות שם במהלך הקיץ והאביב.

כשזה מגיע לטיול בצרפת, אין ספק שהשילוב בין הטבע המדהים לעיירות מקסימות דוגמת גרנובל ולאטרקציות הופכים את האזור למקום מומלץ לבילויים משפחתיים. לצערי יצא לי לבקר באיזור פעם אחת וגם זה היה במהלך ילדותי. אולם בשנים הקרובות אני בהחלט מתכוון "לחרוש" את האיזור ולהביא לכם רשמים מהשטח. עד אז אני שמח להסתמך על פרנקופילים אחרים, אשר זכו לטייל שם ולחזור עם לא מעט טיפים והמלצות.

אתרים עם מידע שימושי

סקי באלפים הצרפתיים

אומנם אני מעולם לא עשיתי סקי (וכנראה לא אעשה כי עצמותיי יקרות לי). אולם לשמחתי ידידתי היקרה איריס בוקר עשתה סקי באלפים הצרפתיים פעמים רבות בחייה ותרמה שתי כתבות שיכולות לעזור לכם לתכנן את חופשת הסקי המשפחתית המושלמת.

כתבות נוספות על טיולים באלפים הצרפתיים

והערה קטנה לסיום

אני מאוד מקווה שהכתבות באתר יעזרו לכם בתכנון הטיול הבא שלכם לצרפת. אני משקיע המון זמן ולא מעט כסף על מנת לספק לכם מידע איכותי ובחינם. אז אם במקרה אתם באמצע תכנון טיול ובא לכם לפרגן לי, כל מה שצריך לעשות זה להזמין את מקומות הלינה שלכם והכרטיסים לאטרקציות השונות והמופעים דרך האתר שלי.

ההזמנות הללו לא יעלו לכם יורו אחד נוסף אך כל הזמנה כזאת תספק לי עמלה קטנה שאותה אשקיע חזרה באתר. הנה הדפים העיקריים מהם ניתן להזמין מקומות לינה וכרטיסים:

המון תודה מראש והמשך קריאה מהנה באתר!

צבי חזנוב