פריז בתנועה – אוטובוס תיירים, טיול בסיטרואן 2CV, טיסה בשמי העיר ועוד

פריז בתנועה - אוטובוס תיירים, טיול בסיטרואן 2CV, טיסה בשמי העיר ועוד
זמן קריאה מוערך: 2 דקות

אין ספק שהדרך המומלצת ביותר לראות את פריז היא באמצעות הרגליים. אולם לעיתים כדאי לנסות להכיר את פריז באמצעות רכב. הנה כמה סיבות אפשריות:

  • אחרי כמה ימים אינטנסיביים של הליכה יש לכם יבלות בגודל של המונמארטר ואתם מרגישים שאם תלכו צעד נוסף פשוט תתמוטטו (אם אתם לא מאמינים לי שזה קורא לטובים ביותר תקראו את הכתבה 5 דברים שלמדתי מטיול בעיר האורות עם חברים).
  • במידה והגיל אינו מאפשר הליכות ארוכות.
  • במקרה של נכות הגורמת לקושי בהליכה (אם זה המצב אני ממליץ בחום לקרוא את הכתבה טיול בפריז ללא מוגבלות).
  • במידה והגעתם לפריז לזמן קצר מאוד ואתם מעוניינים להספיק ולראות כמה שיותר.

אז אם אחת מן הסיבות הללו מדברת אליכם ואתם מעוניינים לגלות את פריז בעודכם נוסעים בנוחיות (או טסים) תוכלו לגלות בהמשך כמה אופציות לא רעות בכלל

אוטובוס תיירים בפריז

כאן קיימות, בגדול שתי אופציות. האחת פשוטה ובסיסית (אוטובוס שנוסע ברחבי פריז ומספק לכם מידע על המונומנטים החשובים בעיר) ואופציית דלוקס שכוללת ארוחת ערב על האוטובוס עצמו. אז מה מביניהם הכי מתאים לכם?

Hop On - Hop Off

אופציה נהדרת למקרה שהגעתם לפריז ליום אחד או אפילו לכמה שעות ואתם מעוניינים לראות במהירות את כל האטרקציות המרכזיות.

בדיוק בשבילכם ובשביל סתם אנשים שלא מעוניינים לחוות את פריז ברגל נוצר אוטובוס ה Hop On Hop Off. מדובר באוטובוס דו קומתי שעוצר ב 9 תחנות ועובר בין כל המונומנטים המרכזיים של העיר.

האוטובוס מהווה סוג של טיול מאורגן מכיוון שתוכלו להקשיב להסברים על כל אטרקציה. אם תרצו למתוח מעט את הרגליים אתם מוזמנים לרדת מהאוטבוס לטייל ברגל ולעלות עליו שוב באחת מהתחנות הבאות.

אוטובוס תיירים בפריז . צילום: Come To Paris

Bustronome

רוצים לעשות מולטיטאסקינג ולהספיק גם לראות את המונומנטים המרכזיים של פריז וגם לא לפספס את ארוחת הצהריים או הערב?

 בדיוק בשבילכם נוצר הביסטרו-בוס שמשלב מסע ברחבי פריז באוטובוס מפנק במיוחד וגם ארוחת צהריים מהמטבח הצרפת. בקיצור להנות משני העולמות.

טיסה בשמי פריז

זו אולי לא הדרך הכי זולה לגלות את פריז אבל, ללא ספק, אחת הדרכים הכי מרגשות וכיפיות.

טיסה בהליקופטר מעל פריז וורסאי

אז אחרי שראיתם את פריז ברגל, באוטובוס, בסירה או במכונית, הגיע הזמן לראות אותה מלמעלה! אז אם אתם מחפשים דרך מאוד מיוחדת לראות את חלקה המערבי של פריז ואת וורסאי אתם מוזמנים לנסות את הסיור הזה שמתבצע כולו באמצעות מסוק וכולל הסבר מפורט על הטיסה, מעבר מעל מגדל אייפל ואטרקציות נוספות ואפילו כוסית משקה באמצע הדרך.

דילים שכוללים אוטובוס תיירים פלוס אטרקציות או מופעים

במידה ואתם רוצים לשלב בין נסיעה באוטובוס תיירים לבין אטרקציות אחרות (לדוגמא, מופעים, עלייה למגדל אייפל, שייט על הסיין וכו'), כדאי לכם לבדוק את האופציה לקניית כרטיס משולב. הנה כמה דילים מעניינים שמצאתי בשבילכם.

צבי חזנוב (הפרנקופיל)
בואו נשמור על קשר

הכתבות המעניינות ביותר, מידע על טיולים בצרפת, הרצאות, ערבי שאנסונים ועוד דברים שפרנקופילים אוהבים אצלך במייל פעם (או מקסימום פעמיים) בשבוע.

דילוג לתוכן