פריז בתנועה – אוטובוס תיירים או טיסה בשמי העיר?

גילוי נאות לפני שנתחיל:

מתוך אהבתי לצרפת אני משקיע רבות באתר ובשיפור מתמיד של התוכן וחווית השימוש בו, כדי שתהנו ממנו. אשמח אם כשאתם מזמינים מלון, כרטיסים לאטרקציות ורכבות או שוכרים רכב, תעשו זאת דרך אתרי ההזמנות המומלצים (כאן בקישור). אציין שאני מקבל עמלה קטנה על כל קנייה כזאת, וכך בכל פעם שאתם קונים דרכי אתם גם נהנים ממוצר איכותי מאתר אמין, וגם מאפשרים לי להוסיף ולהשקיע באתר להנאתכם.

פריז בתנועה - אוטובוס תיירים, טיול בסיטרואן 2CV, טיסה בשמי העיר ועוד
זמן קריאה משוער: 2 דקות
זמן קריאה מוערך: 2 דקות

אין ספק שהדרך המומלצת ביותר לראות את פריז היא באמצעות הרגליים. אולם לפעמים כדאי לנסות להכיר את פריז בצורה ממונעת – אוטובוס תיירים, רכב וכו’. למה?

  • אחרי כמה ימים אינטנסיביים של הליכה, סביר להניח שאתם עייפים ואולי גם כאובים (אם אתם לא מאמינים לי שזה קורא לטובים ביותר, קראו את הכתבה 5 דברים שלמדתי מטיול בעיר האורות עם חברים).
  • אם הגיל שלכם לא מאפשר לכם ללכת הרבה.
  • במקרה של נכות הגורמת לקושי בהליכה (אם זה המצב, אני ממליץ בחום לקרוא את הכתבה טיול בפריז ללא מוגבלות).
  • אם הגעתם לפריז לזמן קצר מאוד ואתם מעוניינים להספיק ולראות כמה שיותר.

אם אתם מעוניינים לגלות את פריז תוך כדי נסיעה נינוחה, או אפילו טיסה, הנה האפשרויות העומדות בפניכם:

אוטובוס תיירים בפריז

אוטובוס תיירים הוא אופציה מצוינת ולא יקרה במיוחד, וטובה מאוד למבקרים לראשונה לפריז, או אם פשוט בא לכם לראות הרבה אטרקציות בזמן קצר ובלי להתאמץ. הנסיעה גם תספק לכם את כל הזדמנויות הצילום שאתם צריכים בזמן קצר.

קיימות שתי אופציות. האחת פשוטה ובסיסית – אוטובוס שנוסע ברחבי פריז ומספק לכם מידע על המונומנטים החשובים בעיר. יש גם אופציית דלוקס, שכוללת ארוחת ערב על האוטובוס עצמו. 

אוטובוס תיירים Hop On - Hop Off

אופציה נהדרת למקרה שהגעתם לפריז ליום אחד, או אפילו רק לכמה שעות ואתם מעוניינים לראות במהירות את כל האטרקציות המרכזיות.

לשם כך נוצר אוטובוס ה-Hop On Hop Off (כלומר – עולים ויורדים). מדובר באוטובוס דו קומתי שעוצר ב-9 תחנות ועובר בין כל המונומנטים המרכזיים של העיר.

אוטובוס התיירים הזה מהווה גם טיול מאורגן, מכיוון שאפשר להקשיב להסברים על כל אטרקציה. וכמובן, אם תרצו למתוח מעט את הרגליים, אתם יכולים לרדת מהאוטבוס, לטייל ברגל, ולעלות עליו שוב באחת מהתחנות הבאות.

אוטובוס תיירים בפריז . צילום: Come To Paris

Bustronome

רוצים להספיק גם לראות את המונומנטים המרכזיים של פריז וגם לאכול ארוחה טעימה תוך כדי?

 בדיוק בשבילכם נוצר אוטובוס התיירים, הביסטרו-בוס, שמשלב מסע ברחבי עיר האורות באוטובוס מפנק במיוחד וגם ארוחת צהריים מהמטבח הצרפת. דרך נהדרת ליהנות משני העולמות.

אוטובוס תיירים בפריז עם ארוחה

טיסה בשמי פריז

טיסה בשמי העיר היא בוודאי לא הדרך הכי זולה לגלות את פריז אבל היא בהחלט אחת הדרכים הכי מרגשות וכיפיות לעשות כן.

טיסה בהליקופטר מעל פריז וורסאי

אחרי שראיתם את פריז ברגל, באוטובוס, בסירה או במכונית, הגיע הזמן לראות אותה מלמעלה! אם אתם מחפשים דרך מאוד מיוחדת לראות את חלקה המערבי של פריז ואת ורסאי, נסו את הסיור הזה, שמתבצע כולו באמצעות מסוק וכולל הסבר מפורט על הטיסה, מעבר מעל מגדל אייפל ואטרקציות נוספות – ואפילו כוסית משקה באמצע הדרך.

דילים שווים: אוטובוס תיירים פלוס אטרקציות או מופעים

אפשר לשלב בין נסיעה באוטובוס תיירים ובין אטרקציות אחרות (לדוגמא, מופעים, עלייה למגדל אייפל, שייט על הסיין וכו’). לצורך כך, כדאי לכם לבדוק את האופציה לקניית כרטיס משולב. הנה כמה דילים מעניינים שמצאתי בשבילכם.

מוזמנים לספר לחברים שלכם

דילוג לתוכן