מסלולי טיול בפריז

מאת צבי חזנוב

מתכננים את הטיול שלכם לפריז ומחפשים מסלולי טיול שיעזרו לכם לגלות את סודותיה של עיר האורות בקצב שלכם ובחינם? הגעתם למקום הנכון. תמצאו כאן שורה ארוכה של מסלולי טיול שיצרתי במיוחד בשבילכם.

הדף הזה מחולק לכמה חלקים:

  • מסלולי טיול למספר ימים: זו הפעם הראשונה שלכם בפריז ואין לכם מושג היכן להתחיל ומה חייבים לראות? יש לכם רק 48 שעות בפריז ואתם רוצים למצות אותם בצורה מקסימלית? החלק הזה הוא בדיוק בשבילכם.
  • מסלולי טיול בשכונות של פריז: אתם מתגוררים במארה או אולי בסן ז’רמן ואתם רוצים לגלות את כל הסודות של השכונה בה אתם מתגוררים? בעזרת המסלולים הללו תוכלו לעשות זאת בקלות.
  • מסלולי טיול בעקבות אנשים מפורסמים: רוצים לגלות את פריז של נפוליאון? ואולי לטייל בעקבות ויקטור הוגו? מעולה! כל מה שעליכם הוא להיכנס לאחד ממסלולי הטיול הללו ולצאת להרפתאה ברחובות פריז.
  • מסלול טיול בעקבות ישראלים מפורסמים: אם אי פעם רציתם לגלות את פריז של נעמי שמר או בני אמדורסקי זה בדיוק הזמן והמקום.


נשמע מעניין? אז בואו נצא לדרך!

מסלולי טיול בפריז. צילום: צבי חזנוב

מסלולי טיול למספר ימים בפריז

בין אם אתם עושים קונקשן בן כמה שעות בפריז או נוסעים ליומיים, ובין אם אתם נוסעים לשבוע, יש לי כמה מסלולים מעולים בשבילכם.

מסלולי טיול בשכונות של פריז

בין אם אתם עושים קונקשן בן כמה שעות בפריז או נוסעים ליומיים, ובין אם אתם נוסעים לשבוע, יש לי כמה מסלולים מעולים בשבילכם.

מסלולי טיול במארה

מסלולי טיול בסן ז'רמן דה פרה

מסלולי טיול ברובע הלטיני

מסלולי טיול במונמארטר

מסלולי טיול בשאנז אליזה והרובע ה-8

מסלולי טיול בשכונות נוספות של פריז

מסלולי טיול בעקבות אנשים מפורסמים

ישנן הרבה ערים יפות בעולם אולם פריז יש רק אחת. לדעתי הסיבה העיקרית לכך היא לא הארכיטקטורה (וינה או רומא יפות לא פחות מפריז לטעמי) או הקולינאריה (שכבודה במקומה מונח). מה שעשה את פריז הם האנשים המרתקים שהתגוררו בה והשאירו עליה את חותמם.  במסלולי הטיול הבאים תוכלו לטייל בעקבות אותם אנשים דגולים ולראות כיצד הם השפיעו על פריז וכיצד פריז השפיעה עליהם. 

מסלולי טיול בפריז בעקבות ישראלים מפורסמים

לא רק אמריקאים, ספרדים, רוסים או פולנים התאהבו בפריז. במהלך שנות ה-50 וה-60 הגיעו לעיר האורות לא מעט אנשי רוח ישראלים, על מנת לקבל השראה, והתמכרו.

עוד כתבות שיעזרו לכם

הפרנקופיל יושב עם כוס יין ביד

בואו נשמור על קשר!

הכתבות המעניינות ביותר, מידע על טיולים בצרפת, הרצאות, ערבי שאנסונים ועוד דברים שפרנקופילים אוהבים אצלך במייל .

ואם זה לא שכנע אותכם…

מי שנרשם כעת יקבל את מדריך הפרנקופיל לפריז בחינם! תמצאו שם את כל המידע הדרוש לצורך תכנון הטיול לעיר האורות יחד עם טיפים שלי ואפילו הנחה מיוחדת להזמנת כרטיסים לאטרקציות.

אז למה אתם מחכים? לחצו על הכפתור למטה :-)