השכרת רכב בנאנט

גילוי נאות לפני שנתחיל:

מתוך אהבתי לצרפת אני משקיע רבות באתר ובשיפור מתמיד של התוכן וחווית השימוש בו, כדי שתהנו ממנו. אשמח אם כשאתם מזמינים מלון, כרטיסים לאטרקציות ורכבות או שוכרים רכב, תעשו זאת דרך אתרי ההזמנות המומלצים (כאן בקישור). אציין שאני מקבל עמלה קטנה על כל קנייה כזאת, וכך בכל פעם שאתם קונים דרכי אתם גם נהנים ממוצר איכותי מאתר אמין, וגם מאפשרים לי להוסיף ולהשקיע באתר להנאתכם.

השכרת רכב בנאנט
זמן קריאה משוער: < 1 minute
ניווט מהיר בכתבה

תכנון החופשה שלכם בנאנט גם כולל חיפוש אחר רכב במחיר משתלם? בדיוק לשם כך נועדה הכתבה הבאה.

אפתח ואומר כך, ואני אומר זאת בכל כתבת נושא על השכרת רכב – אם אתם מתכננים לנסוע ברחבי העיר, תחסכו את זה לעצמכם. התחבורה הציבורית מעולה, ותמד אפשר לקחת אובר או מונית. העיר הגדולה לרוב נוטה להיות סואנת למדי, והחניות הפנויות היחידות הן בתשלום שיכול גם הוא לעלות לא מעט.

אך אם החלטתם לנסוע מחוץ לעיר אל ברטאן, עמק הלואר או אפילו לגרנזי, הרי שהשכרת רכב בנאנט היא נקודת הפתיחה שלכם להמשך הטיול.

אתרים מומלצים להשכרת רכב בנאנט

אחרי פעמים רבות בהם שכרתי רכב בצרפת הצלחתי לבנות לעצמי מעין “ארגז כלים” של אתרים בהם אני משתמש על מנת למצוא רכב טוב במחיר מצויין. מכיוון שמידי פעם אני מוסיף אתרים חדשים שאני מוצא ואוהב (או מוריד אתר שהפסיק לתפקד כראוי) החלטתי לרכז את כל האתרים הללו בדף אחד: השכרת רכב צרפת.

כמה טיפים לנהיגה בנאנט

החלטתם בכל זאת לנסוע אל תוך העיר נאנט עצמה? הנה כמה דברים שחשוב להכיר.

הסיכויים למצוא חנייה בחינם במרכזה של העיר הם קלושים עד אפסיים, אך יש שפע של מקומות חנייה בתשלום. עם זאת, השהות בחנייה בתשלום במרכז העיר היא מוגבלת, ולשם כך ישנם חניונים ייעודיים שבהם ניתן להחנות את הרכב לפרקי זמן ארוכים יותר.

מסיבה זו, אני כן ממליץ לרוב להמתין עם השכרת הרכב עד שיוצאים מנאנט לאטרקציות נוספות במרחביה של צרפת.

אהבתם את הכתבה?

מוזמנים לספר לחברים שלכם

צבי חזנוב (הפרנקופיל). צילום: לירן הוטמכר
בואו נשמור על קשר

הכתבות המעניינות ביותר, מידע על טיולים בצרפת, הרצאות, ערבי שאנסונים ועוד דברים שפרנקופילים אוהבים אצלך במייל פעם (או מקסימום פעמיים) בשבוע.

ואם זה לא שכנע אותכם…

מי שנרשם כעת יקבל את הרצאה שלי על טיול בפריז בעקבות מולייר בחינם!

דילוג לתוכן