כרטיס המוזיאונים וכרטיסי אטרקציות לפריז: מידע ומחירים

Paris Pass ו Museum Pass - מה ההבדל והאם אתם צריכים את זה?
זמן קריאה משוער: 4 דקות

אחת מהשאלות שאנשים שמתכננים טיול לפריז שואלים אותי, היא האם כדאי להם לקנות את כרטיס ה-Museum Pass או כרטיסים דומים שמוצעים למכירה, כמו כרטיסי האטרקציות של Go City, שמאפשרים להיכנס לשלל אתרים מעניינים בפריז. מדובר בכרטיסים לא זולים, אשר מאפשרים כניסה לחלק גדול מהאטרקציות והמוזיאונים של פריז, וחלקם אף כוללים נסיעה חופשית בתחבורה ציבורית. יש כל מיני סוגים של כרטיסים כאלה, והם גם מתחלפים כל הזמן.

אין תשובה חד משמעית לשאלה האם כדאי לקנות את הכרטיסים הללו (כפי שאין תשובה חד משמעית לשאלה איפה כדאי לישון בפריז). לכן, אנסה לעזור לכם להגיע בעצמכם למסקנה איזה כרטיס הכי מתאים לצרכים שלכם.

רוצים לקנות את הכרטיסים כבר עכשיו?

זה הלינק לכרטיס המוזיאונים של פריז
לינק לכרטיס אקספלורר של Go City
לינק לכרטיס All Inclusive של Go City

מידע חשוב ושאלות נפוצות

מה מקבלים בכרטיס Paris Museum Pass?

Paris Museum Pass מעניק גישה לכ-60 אטרקציות ומוזיאונים. את ה-Museum Pass אפשר לקנות ליומיים, 4 ימים או 6 ימים, עם או בלי שייט על הסיין – והמחירים בהתאם.

כרטיס Explorer של גו סיטי מאפשר לכם לבקר ב-3-7 אטרקציות מובילות בפריז, לבחירתכם, כולל דיסנילנד פריז, סיור מודרך באייפל, חוויה במוזיאון הלובר, סיור בשאנז אליזה ועוד אפשרויות רבות.

כרטיס All Inclusive של גו סיטי מאפשר לכם ביקור בלתי מוגבל באטרקציות מסוימות בפריז, לפי מספר ימים (אפשר לבחור מיומיים עד שישה ימים).

לאילו אטרקציות ומוזיאונים ניתן להיכנס עם הכרטיסים?

ה-Museum Pass מאפשר כניסה לכ-60 מונומנטים, אטרקציות ומוזיאונים. הנה חלק מהאטרקציות שניתן להיכנס אליהן באמצעות הכרטיס הזה. לעיון ברשימה המלאה, שמשתנה לעתים, היכנסו לאתר שממנו מזמינים את הכרטיס.

הכרטיסים של גו סיטי מאפשרים כניסה לעשרות אטרקציות שונות והשתתפות בסיורים מודרכים ברחבי פריז, כולל אפשרות לכרטיס יומי ליורודיסני או פארק אסטריקס, סיור ב-Stade de France, כניסה למוזיאונים שונים ועוד.

בחירת הכרטיס תלויה לא רק בתקציב ובזמן המוקדש לטיול, אלא גם באטרקציות שמעניינות אתכם. הכרטיסים מעדכנים כל הזמן את רשימת האטרקציות, אז מומלץ להיכנס לאתר הרלוונטי כדי לבדוק מה זמין ומתאפשר עם הכרטיס, וכך להחליט איזה מהם הכי מתאים לכם.

רוצים לקנות את הכרטיסים כבר עכשיו?

זה הלינק לכרטיס המוזיאונים של פריז
לינק לכרטיס אקספלורר של Go City
לינק לכרטיס All Inclusive של Go City

אטרקציות נבחרות (הרשימה כוללת אטרקציות משלושת סוגי הכרטיסים)

מונומנטים בפריז

מוזיאונים בפריז

אטרקציות אחרות בפריז ומחוצה לה

מונומנטים מחוץ לפריז

מוזיאונים מחוץ לפריז

 • מוזיאון החלל והתעופה בשדה התעופה של Le Bourget
 • מוזיאון הארכאולוגיה של טירת סן ז’רמן אן לה (Saint Germain En Laye)
 • מוזיאון מוריס דני שנמצא גם הוא בסן ז’רמן אן לה
 • מוזיאון הקרמיקה של סבר (Sèvres)
 • מוזיאון הרנסאנס בטירת Ecouen

Paris Museum Pass – מחירים (מעודכן לינואר 2023)

המחירים של הכרטיסים עשויים להשתנות – גם לעלות וגם לרדת. למשל, בחודשי החורף יש הנחות קטנות על הכרטיסים השונים, ולפעמים מציעים הנחה תמורת הרשמה לניוזלטר. לכן תמיד ודאו את המחיר בהתאם לתאריכי הטיול שלכם.

 • כרטיס ליומיים: 65 יורו
 • כרטיס ליומיים + שיט בנהר הסיין: 83 יורו
 • כרטיס לארבעה ימים: 80 יורו
 • כרטיס לארבעה ימים + שיט: 98 יורו
 • כרטיס לשישה ימים: 95 יורו
 • כרטיס לשישה ימים + שיט: 113 יורו

כרטיסי גו סיטי – מחירים (מעודכן לינואר 2023)

 • כרטיס אקספלורר ל-3 אטרקציות: 119 יורו למבוגר, 109 יורו לילד
 • כרטיס אקספלורר ל-4 אטרקציות: 139 יורו למבוגר, 129 יורו לילד
 • כרטיס אקספלורר ל-5 אטרקציות: 159 יורו למבוגר, 144 יורו לילד
 • כרטיס אקספלורר ל-7 אטרקציות: 189 יורו למבוגר, 169 יורו לילד
 • כרטיס All Inclusive ליומיים: 89 יורו למבוגר, 54 יורו לילד
 • כרטיס All Inclusive ליומיים: 119 יורו למבוגר, 69 יורו לילד
 • כרטיס All Inclusive ליומיים: 199 יורו למבוגר, 74 יורו לילד
 • כרטיס All Inclusive ליומיים: 229 יורו למבוגר, 84 יורו לילד

כיצד ניתן לקבל את הכרטיס אחרי הקנייה?

את הכרטיס למוזיאונים ניתן לקבל בכתובת המצוינת באתר. את כרטיסי גו סיטי אפשר להוריד לנייד או להדפיס בבית.

טיפ שלי: הכרטיסים תקפים לשנה ומופעלים ברגע שנכנסתם לאטרקציה הראשונה. לכן אני ממליץ, אם הגעתם בבוקר, להקדיש את היום ל”מנהלות” דוגמת לקיחת הכרטיס מהמשרד, מציאת בולנז’רי טוב וטיול קצר באיזור שלכם. את הכניסה לאתרים אני ממליץ לדחות ליום אחר, מכיוון שביום הראשון תהיו גם ככה עייפים מחוסר שינה ותרגישו כמו זומבים.

איפה קונים את הכרטיסים השונים?

כרטיס המוזיאונים: אני ממליץ בחום לרכוש אותו כאן – הרכישה שם קלה ונוחה, ואתם יכולים לחפש שם גם אטרקציות מעניינות נוספות.

כרטיסי סיטי גו: כאן ניתן לרכוש את כרטיס אקספלורר, וכאן רוכשים את כרטיס אול אינקלוסיב.

למי משתלם לקנות את כרטיסי האטרקציות של פריז?

אחרי שהשתדלתי לספק לכם את כל המידע על הכרטיסים’ הגיע הזמן לנסות לענות על השאלה שלשמה התכנסנו: למי משתלם לקנות את כרטיס המוזיאונים ולמי לא.

זאת התשובה הסובייקטיבית שלי בנושא:

למי משתלם לקנות את כרטיס המוזיאונים או כרטיסי גו סיטי?

 • אנשים שאוהבים לראות כמה שיותר: אם אתם מאלה שמנסים לדחוס כמה שיותר בכל יום טיול, אז אין ספק שהכרטיס הזה יספק לכם חיסכון כספי רציני מאוד.
 • אנשים שממילא רצו לשלב בטיול שלהם גם שיט על הסיין ופעילויות נוספות לצד ביקור במוזיאונים ומונומנטים – לצורך כך, בחרו לכם Museum Pass עם אופציה לשיט.
 • אנשים שמטיילים עם ילדים: כשאתם קונים את הכרטיס, אתם לא צריכים לעמוד בתור (יתרון עצום כשמדובר בילדים).
 • אנשים שמעוניינים לבקר בלובר ובמוזיאונים גדולים נוספים: אחת הסכנות הגדולות ביותר בביקור במוזיאון ענק כמו הלובר היא “הרעלת אומנות”, מכיוון שאחרי כמה שעות בן אדם נורמלי פשוט מתעייף מכל המראות ויצירות האומנות ולא באמת יכול ליהנות מהם. השימוש בכרטיס המוזיאונים מאפשר לכם להיכנס ולצאת מהלובר כמה שאתם רוצים, וכך ניתן לראות חלקים שונים ממנו כל יום מבלי להתעייף.

למי עדיף לקנות כרטיסים בודדים למוזיאונים ולאטרקציות?

 • אנשים שאוהבים לטייל בניחותא: אם אתם כמוני, אנשים שלא מעוניינים להפוך את החופשה בפריז להתרוצצות אינסופית בין מוזיאונים ומונומנטים (אני קורה לזה “מסע בארט”), אזי תרצו בוודאי לראות מוזיאון אחד ביום (מקסימום). במקרה כזה לא ישתלם לכם כלכלית לרכוש את כרטיס המוזיאונים.
 • מי שמטייל עם תקציב מצומצם: במקרה כזה בוודאי תעדיפו מוזיאונים חינמיים כגון הקרנוולה ולא תרצו לשלם את המחיר של כרטיסי המוזיאונים.
 • מי שלא אוהב לתכנן מראש: לגיטימי ביותר לא לעשות תוכניות מורכבות, לשוטט ברחובות, לשתות קפה ולאכול קרואסונים ולא לחפש מסלולים מוכנים בראש. אם אתם אוהבים בעיקר “להסתובב” או לעשות שופינג – אין לכם צורך בכרטיסים האלה.

מקווה שהצלחתי לעזור לכם בהתלבטות שלכם לגבי הכרטיסים הללו. אשמח מאוד לשמוע מכם אם החלטתם בסופו של דבר לקנות את אחד מכרטיסי המוזיאונים או לא ומה היו הקריטריונים שהשפיעו על ההחלטה שלכם. מוזמנים לשתף אותי ואת שאר קוראיי האתר בדעה שלכם בנושא בתגובות 🙂

מוזמנים ליצור איתי קשר

ארגז הכלים של הפרנקופיל
כל אתרי ההזמנות הכי אמינים ומומלצים במקום אחד. ככה תוכלו להשוות מחירים בקלות, לחסוך כסף ולדעת שקניתם באתר איכותי וידידותי למשתמש.
הפרנקופיל
בואו נשמור על קשר

הכתבות המעניינות ביותר, מידע על טיולים בצרפת, הרצאות, ערבי שאנסונים ועוד דברים שפרנקופילים אוהבים אצלך במייל פעם (או מקסימום פעמיים) בשבוע.

ואם זה לא שכנע אותכם…

מי שנרשם כעת יקבל את הרצאה שלי על טיול בפריז בעקבות מולייר בחינם!