מה לעשות בפריז? סדנאות בשמים, אופנה, תכשיטים ושיעורי ציור

מה לעשות בפריז? סדנאות בשמים, כובעים, תכשיטים ושיעורי ציור. מקור צילום: Viator
מה לעשות בפריז? סדנאות בשמים, כובעים, תכשיטים ושיעורי ציור. מקור צילום: Viator
זמן קריאה מוערך: 5 דקות

כל מי שמכיר אותי יודע שנולדתי עם זוג ידיים שמאליות ואת היצירתיות שלי אני מפנה לכתיבה (תודה לאל שאני כותב באמצעות מקלדת כך שלא תוכלו לעולם לשזוף את עיניכם בכתב ידי המכוער). אולם לא מעט מחבריי הטובים אוהבים לתפור, לצייר, לפסל וליצור באמצעות אלף ואחד אופנים שונים. חברים אלו ופרנקופילים אחרים ביקשו ממני המלצות על סדנאות יצירה בפריז על מנת שיוכלו לתת דרור ליצירתיות שלהם בעיר האורות. אז במיוחד בשבילם ובשביל כל אלו שכבר ביקרו באטרקציות של פריז, טיילו ברחובותיה, אכלו לשובע ועדיין נשאר להם זמן פנוי, החלטתי לעשות מחקר מעמיק ולהביא לכם את סדנאות היצירה הכי מומלצות בפריז.

סדנאות הכנת בשמים בפריז

סדנאות הכנת בשמים בפריז

סדנאות הכנת בשמים בפריז

בשנת 2014 התבקשתי לעזור בהדרכה של טיול נשים בפריז, אתגר שנענתי לו בשמחה רבה (עד אז לא הדרכתי מעולם). אחד הדברים שנקבעו עוד לפני שהוכנסתי בסוד הטיול הוא ביקור בסדנא להכנת בשמים במארה. הגענו לשם אחרי כמה שעות של סיור ומיד פצחנו במלאכת האלכימאות. המדריכה הסבירה לנו על המרכיבים של כל בושם ואנו ערבבנו במרץ עד שלכל אחד מאיתנו היה בקבוק בושם משלו (נדמה לי שהריח של הבושם שלי היה בואש שהזליף לעצמו שאנל 5).

מכיוון שלמרות שיוצר בשמים לא יצא ממני זכרתי כמה שהחוויה הזאת הייתה כיפית ושונה לחלוטין מכל מה שעשיתי עד כה. לכן החלטתי להתחיל את הכתבה ולהמליץ לכם על כמה סדנאות להפקת בשמים.

סדנת הכנת בשמים לילדים

נוסעים לפריז עם ילדים ומחפשים פעילות מיוחדת לעשות איתם יחד? מדוע שלא תנסו את סדנת הכנת הבשמים הזאת שנעשית בחנות בשמים שנמצאת כבר דור חמישי אצל אותה משפחה? במהלך הסדנא יהפכו הילדים שלכם לאלכימאים לכמה שעות וילמדו איך ליצור בשמים. להבדיל מהסדנאות האחרות כאן לא תצאו עם בקבוק בושם במתנה (ולכן גם המחיר מעט יותר נמוך) אך תקבלו שובר הנחה שיאפשר לכם לקנות ממבחר בקבוקי הבושם בחנות.

למידע נוסף והזמנת כרטיסים

סדנת הכנת בשמים אצל מולינאר

מולינאר (Molinard) נחשב היום לאחד החלוצים בתחום הבשמים והוא פותח את שעריו לקהל הרחב באמצעות סדנת הכנת הבשמים הזאת. במהלך הסדנא, שמועברת על ידי מומחה מתעשיית הבשמים, תלמדו כיצד מפיקים בושם וכמזכרת תקבלו בקבוק של 30 מ"ל בושם שאותו יצרתם בעצמכם.

למידע נוסף והזמנת כרטיסים

סדנת הכנת בשמים

סדנא יקרה יותר מהסדנא הקודמת אך מאוד מושקעת. הסדנא נערכת במוזיאון הבשמים במהלכה תלמדו על ההיסטוריה של הבשמים ותהליכי ההפקה שלהם. בסופה של הסדנא תקבלו בקבוק בושם של 100 מ"ל אותו יצרתם וסינר ממותג.

למידע נוסף והזמנת כרטיסים

עוד סדנת הכנת בשמים שמועברת על ידי מומחית בתחום

סדנאות ציור ויצירה בפריז

סדנאות ציור בפריז. מקור צילום: Viator

סדנאות ציור בפריז. מקור צילום: Viator

רוצים לדעת מדוע כדאי לכם לעשות סדנת ציור בפריז? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לקרוא את הכתבה 12 סיבות (לפחות) למה לעשות סדנת ציור בפריז של עינת קרמן מאור. אז אחרי שהשתכנעתם, דיברתם עם עינת וראיתם שהיא לא מוציאה סדנת ציור שכזאת בזמן שאתם תהיו בעיר האורות, אתם מוזמנים לקרוא על הסדנאות הללו.

סדנת ציור במוזיאון האורסיי

אם אתם אוהבים את הציירים האימפרסיוניסטים ויש לכם כישרון ציור נראה לי שתאהבו את הסדנה הזאת. הסדנא משלבת סיור מודרך במוזיאון ד'אורסה ואחר כך שיעור ציור בין כתליו של המוזיאון. שימו לב שהכרטיס למוזיאון איננו כלול במחיר הסדנא וניתן לקנות אותו בקישור הזה.

למידע נוסף והזמנת כרטיסים

סדנת ציור בלובר

סדנא דומה לסדנא הקודמת אך היא מתרחשת בלובר. היא כוללת סיור קצר במוזיאון ובמהלכה יספר לכם האומן על היצירות האהובות עליו. אחר כך תתישבו ליד אחת מיצירות האומנות ותציירו אותה בהדרכתו של האומן. הפעילות מתאימה גם לילדים וכמו בסדנא הקודמת יש לרכוש את מחיר הכניסה למוזיאון בנפרד (ניתן לעשות זאת הקישור הזה).

למידע נוסף והזמנת כרטיסים

סדנת ציור על קרמיקה

המותג Gien קיים כבר יותר מ-200 שנה וצלחות הקרמיקה המצויירות שלו התפרסמו בכל העולם. במהלך הסדנא האינטימית הזאת (מקסימום 8 משתתפים) תלמדו על ההסיטוריה של המותג והכי חשוב, תלמדו את אומנות הציור על קרמיקה. בסופה של הסדנה תצאו עם צלחת עליה אתם ציירתם ואותה תוכלו לשמור כמזכרת מהטיול.

למידע נוסף והזמנת כרטיסים

סדנאות אופנה בפריז

סדנאות אופנה בפריז. מקור צילום: Viator

סדנאות אופנה בפריז. מקור צילום: Viator

פריז היא בירת האופנה לא רק של צרפת אלא של העולם כולו (למרות שיהיו אנשים שלא יסכימו איתי לגבי הקביעה הזאת). אז אם שיק ואופנה זורמים לכם בדם ואתם מעוניינים להתנסות מעט ביצירת אופנתית משלכם, הסדנאות הללו יכולים מאוד להתאים לכם.

סדנת דנים (ג'ינס)

אוהבים לתפור או סתם רוצים ליצור ז'קט אופנתי לגמרי בעצמכם? בסדנה הזאת, הנמשכת כשלוש שעות, תלמדו לתפור ז'קט מבד דנים. כל החומרים יסופקו לכם על ידי המדריכה וגם אם כישרון התפירה דומה לשלי (דהיינו לא קיים) אל דאגה. העוזרים של המדריכה יעזרו לכם כך שבסוף הסדנא תצאו עם ז'קט אופנתי משלכם (זו גם הסיבה מדוע הסדנא הזאת יקרה יחסית לאחרות).

למידע נוסף והזמנת כרטיסים

סדנת צעיפי משי

צעיף המשי הוא אחד מפריטי האופנה שאף פריזאית לא תצא בלעדיהם כשמתחיל להיות קריר. במהלך הסדנא האינטימית הזאת תלמדו את אומנות הציור על משי מפי אומנית בתחום ותוכלו להביא לידי ביטוי את היצירתיות שלכם באמצעות בחירת הצבעים היחודית לצעיף שלכם. בסופו של דבר תצאו מהסדנא עם ידע יחודי וצעיף משי מעשה ידיכם מה שהופך את מחיר הסדנא למשתלם.

למידע נוסף והזמנת כרטיסים

סדנת הכנת תכשיטים

אחת מהסדנאות הכי שוות בעיני (בתנאי שאתם אוהבים לעצב תכשיטים כמובן). קודם כל הסדנא הזאת מתקיימת ברובע המארה שהוא הרובע האהוב עלי בפריז. שנית הסדנא כוללת ארוחה (חשוב מאוד לגרגרן כמוני) ושלישית בסיומה יהיה לכם תכשיט שאתם בעצמכם עיצבתם. כל אלו הופכים את הסדנא הזאת לכיפית ומשתלמת במיוחד.

למידע נוסף והזמנת כרטיסים

שונות (סדנאות איפור בפריז ועוד)

סדנאות איפור וקוסמטיקה בפריז

סדנאות איפור וקוסמטיקה בפריז

הנשים של צרפת ידועות בזכות הטיפוח שלהן אותו הן מתחילות עוד משנות העשרה שלהן. אם גם אתן רוצות ללמוד מעט על סודות הטיפוח והאיפור הצרפתיים אזי תשמחו להשתתף באחת או יותר מהסדנאות הבאות.

סדנת מייקאפ 

זוהי סדנא מפנקת שבה מומחית איפור פריזאית תעזור לך להבין אילו צבעים מחמיאים לפנייך ובאילו תכשירים כדאי לך להשתמש. בסופה של הסדנא תצאי עם דף שמציין את המייקאפ שהכי מתאים לך ואילו צבעים כדאי שיופיעו בבגדייך.

למידע נוסף והזמנת כרטיסים

קוסמטיקה טבעית של Blondie Benchmark

חברת Blondie Benchmark היא חברת קוסמטיקה טבעית, אשר מספקת גם קורסי טיפוח הן במשרד שלהם והן בדירה שלכם. במהלך הסדנא תלמדו את סודות הקוסמטיקה הטבעית בעודכן מנשנשות עוגה ובסופה תקבלו את מוצר הטיפוח שאתם יצרתם.

למידע נוסף והזמנת כרטיסים

יצירת נר אורגני למסאז'ים

אם אי פעם שאלתם את עצמכם כיצד יוצרים נרות ריחניים בהם ניתן להשתמש במהלך המסאז' (או סתם על מנת לתת ריח טוב לבית) אז הסדנא הזאת בשבילכם. במהלכה תלמדו בקבוצה קטנה על טכניקות יצירת נרות ריחניים מחומרים שונים ובסופה תצאו עם נר שאתם יצרתם.

למידע נוסף והזמנת כרטיסים

מחפשים פעילויות נוספות בפריז?

נושאים בהן עסקה הכתבה:
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף באימייל
שיתוף בטלגרם

עוד כתבות שיכולות לעניין אותכם

7 thoughts on “מה לעשות בפריז? סדנאות בשמים, אופנה, תכשיטים ושיעורי ציור”

  1. איזה יופי של פוסט! מרענן מאוד לשמוע על כל האופציות הללו. לא שצריך עוד סיבות לבקר שם…

  2. I didn`t know that those activites exist in Paris. I thought there are a thing you can only find in Prague. Thank for let me change my mind

  3. נהניתי לקרוא את ההמלצות. הסדנא של ציור בלובר נשמעת מאוד מעניינת. וגם צחקתי ממש מהדימוי של הבואש שהזליף על עצמו שאנל 5:)))

  4. נועה בר-נס

    פוסט כלבבי! איזה יופי. שיתפתי גם אצלי בעמוד הפייסבוק

  5. עינת הרשקו

    איזה רעיונות מעולים. נראה לי אחלה פעילות בחופשה. לוקחת בחשבון להזדמנות שאגיע לעיר האורות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.