השכרת רכב במרסיי

גילוי נאות לפני שנתחיל:

מתוך אהבתי לצרפת אני משקיע רבות באתר ובשיפור מתמיד של התוכן וחווית השימוש בו, כדי שתהנו ממנו. אשמח אם כשאתם מזמינים מלון, כרטיסים לאטרקציות ורכבות או שוכרים רכב, תעשו זאת דרך אתרי ההזמנות המומלצים (כאן בקישור). אציין שאני מקבל עמלה קטנה על כל קנייה כזאת, וכך בכל פעם שאתם קונים דרכי אתם גם נהנים ממוצר איכותי מאתר אמין, וגם מאפשרים לי להוסיף ולהשקיע באתר להנאתכם.

השכרת רכב במרסיי
זמן קריאה משוער: < 1 minute

מרסיי היא עיר מעולה לנופש ונקודת פתיחה נהדרת לטיול במרחביהם של פרובאנס ודרום צרפת בכללותה. לכשעצמה, היא מציעה שפע של אפשרויות בילוי החל מן החופים המפורסמים שלה, ועד למבנים אדריכליים מרשימים, חיי לילה, תרבות וקולינריה משובחת.

אם סגרתם או אתם שוקלים לסגור כרטיס טיסה למרסיי, כאן אשלים לכם את המידע החסר עם אפשרויות השכרת רכב בעיר במחירים המשתלמים ביותר.

עוד לא החלטתם בדיוק על כל היעדים במרסיי או מחוצה לה? אני מזמין אתכם לבקר גם במדריך המקיף שלי לצרפת למטייל, שם תוכלו למצוא שפע של מידע.

אתרים מומלצים להשכרת רכב במרסיי

אחרי פעמים רבות בהם שכרתי רכב בצרפת הצלחתי לבנות לעצמי מעין “ארגז כלים” של אתרים בהם אני משתמש על מנת למצוא רכב טוב במחיר מצויין. מכיוון שמידי פעם אני מוסיף אתרים חדשים שאני מוצא ואוהב (או מוריד אתר שהפסיק לתפקד כראוי) החלטתי לרכז את כל האתרים הללו בדף אחד: השכרת רכב צרפת.

כמה טיפים לנהיגה במרסיי

זוכרים שהזכרתי שמרסיי היא עיר צפופה, ושלמעשה היא העיר השנייה בצפיפות שלה אחרי פריז? את הנתון הזה כדאי לקחת בחשבון כאשר מחליטים לנהוג בה עם רכב פרטי.

הנהיגה לא נעימה, ובעיקר באזור מרכז העיקר שנוטה לעומסים קשים ומתאפיין בסמטאות צרות ותנאי נהיגה שמצריכים היכרות או הסתגלות קלה. בנוסף, רבים מתארים את הנהגים המקומיים כלא פחות גרועים מאשר הנהגים הישראליים הפרועים.

לעומת זאת, השכרת רכב במרסיי לצורך נסיעה מחוץ לעיר נחשבת ליעילה במיוחד, כיוון שהיא מרושתת בכבישים בין עירוניים לערים ואזורים תיירותיים ידועים. ממרסיי תוכלו להגיע למגוון ערי ריביירה דוגמת ניס, או לנסוע אל הגבול עם איטליה, לנסוע צפונה אל עבר מרחביה של דרום צרפת (או עד לפריז אם תרצו בתוך כ-8 שעות).

מוזמנים לספר לחברים שלכם

דילוג לתוכן