טיולי בוטיק בעברית מחוץ לפריז

אם הגעתם לשבוע או יותר לפריז, אני ממליץ בחום להקדיש יום אחד לפחות, לנסיעה מחוץ לעיר. עד כה היו לכם שתי אופציות:

  • לשכור רכב ולטייל בעצמכם – זוהי אופציה לא רעה אם החלטתם לטייל מחוץ לפריז למשך מספר ימים. אולם אם החלטתם לעשות טיול חד יומי, אז כל העסק של לשכור רכב, לצאת מפריז, לחזור לשם ולהחזיר אותו, זה חתיכת כאב ראש (מניסיון) וגם לא כל כך זול. ועוד לא דיברנו על כך, שבמידה שלא השקעתם מספיק זמן במחקר לגבי הטיול, יש סיכוי גדול מאוד שתפספסו לא מעט שכיות חמדה, שנמצאות כמה קילומטרים מחוץ למסלול שקבעתם.
  • סיור מאורגן מחוץ לפריז – סיור כזה יחסוך לכם את כל ההתעסקות עם המכונית והנהיגה, הוא יספק לכם גם לא מעט ערך מוסף, בדמות הדרכה מקצועית, שתנגיש בפניכם את ההיסטוריה של המקומות בהם תבקרו. החיסרון היחידי של סיורים מהסוג הזה הוא שלעתים קרובות מדובר בסיורים בקבוצות גדולות, ללא יחס אישי ושההדרכה נעשית באנגלית (במקרה הטוב) ובצרפתית (במקרה הפחות טוב).

כל זה עומד להשתנות כעת, כאשר הולכת להתווסף לכם אופציה חדשה: טיולי בוטיק מחוץ לפריז בעברית

רבים מכם מכירים את מרים אדרי, בזכות הכתבות שהיא פירסמה באתר שלי ובזכות טיולי הבוטיק בפריז, שהיא מעבירה. מכיוון שלא מעט אנשים ביקשו מאיתנו סיורים בעברית מחוץ לעיר האורות, החלטנו להרים את הכפפה ולהציע לכם שורה של טיולי בוטיק חדשים בהדרכתה, שיעזרו לכם לגלות מקומות קסומים (וחלקם סודיים), שנמצאים במרחק של בין חצי שעה לשעה מפריז.

מדובר בתענוג לא זול, מכיוון שאלו טיולים בוטיקיים בקבוצות קטנות מאוד, שכוללים הסעה, כניסות לאתרים ובמקרים רבים גם טעימות מהתוצרת המקומית. עם זאת, אני בטוח שהחוויה הייחודית לה תזכו, תהיה שווה כל יורו. 

על מנת להיכנס לאווירה, אתם מוזמנים להציץ בסרטון, כדי לראות חלק קטן מהמקומות בהם תבקרו. לאחר מכן, המשיכו לגלול למטה כדי לקבל מידע נוסף על כל אחד מהטיולים המוצעים.

טיולי בוטיק בעברית

מחוץ לפריז

מרים מציעה לכם שני סוגי טיולים. הטיול הראשון הוא טיול חד יומי שבו יאספו אותכם מהמלון או הדירה בהם אתם מתגוררים ומחזירים אתכם לשם. האופציה השנייה היא טיול דו יומי, שבמהלכו תלונו במלון בוטיק מפנק ותחזרו לפריז רק למחרת. מוזמנים ללחוץ על הלשוניות למטה ולבחור את מה שמתאים לכם.

ביקור בכפר אמנים וטירת פונטנבלו

טיול מומלץ בחום למי שמעוניין לשלב היסטוריה, ארכיטקטורה, אמנות וקולינריה בסיור אחד.

הסיור מתחיל בכפר מקסים, שבמהלך המאה ה-19 הפך לאחד ממוקדי הציור החשובים בצרפת, ואף העניק את שמו לאסכולה אמנותית שלמה. במהלך הטיול מרים תכיר לכם מספר ציירים שמתגוררים במקום, בוטיקים מיוחדים ואפילו תטעמו תה מיוחד המבוסס על צמחים שצומחים באזור.

לאחר ארוחת צהריים ליד האח או על מרפסת הצופה לנוף מקסים (בהתאם למזג האוויר), תצאו לטייל ביער פונטנבלו, ואם יש לכם מזל והגעתם בסתיו, תוכלו גם לקטוף פטריות 🙂

האטרקציה האחרונה לטיול הזה היא טירת פונטנבלו המפוארת, שם תטיילו ביחד עם מרים, תהנו מיופיה המפואר ותלמדו על ההיסטוריה המרתקת שלה.

הטיול מתקיים בשעות 09:00-19:00 וכולל:

- הסעה מפריז ובחזרה במיניבוס מפנק (לא יותר מ-7 אנשים בקבוצה).
- הדרכה צמודה בעברית של מרים במהלך כל הטיול.
- ארוחת צהריים
- כניסה לארמון פונטנבלו

מחיר: החל מ-210 יורו לאדם
הזמנת מקום לטיול הקרוב

ביקור בבית מיוחד של ציירת מהמאה ה-19

אוהבים אמנות? בואו לבקר בבית של ציירת נפלאה מהמאה ה-19 ובאחד מכפרי האמנים המפורסמים של צרפת.

הסיור מתחיל בכפר מקסים, שבמהלך המאה ה-19, הפך לאחד ממוקדי הציור החשובים בצרפת, ואף העניק את שמו לאסכולה אמנותית שלמה. במהלך הטיול מרים תכיר לכם מספר ציירים שמתגוררים במקום, בוטיקים מיוחדים ואפילו תטעמו תה צמחים מקומי.

לאחר ארוחת צהריים ניסע לבקר בביתה של ציירת, שהפכה מפורסמת מאוד במאה ה-19, בזכות ציורי בעלי החיים שלה (מי היא אותה ציירת? את הסוד תגלו בטיול 🙂 ). במהלך הטיול תיהנו לא רק מהציורים הנפלאים שלה אלא מהבית המיוחד, שכמותו, אני די בטוח, מעולם לא ראיתם.

לאחר שתסיימו את הביקור, אתם מוזמנים לתה של ארבע אחר הצהריים כהלכתו, שילווה כמקובל עם מבחר של עוגות צרפתיות.

הטיול מתקיים בשעות 09:00-19:00 וכולל:

- הסעה מפריז ובחזרה במיניבוס מפנק (לא יותר מ-7 אנשים בקבוצה).
- הדרכה צמודה בעברית של מרים במהלך כל הטיול.
- ארוחת צהריים.
- תה ועוגות.

מחיר: החל מ-220 יורו לאדם
הזמנת מקום לטיול הקרוב

ביקור בוו לה ויקונט - האחות הבכורה של ארמון ורסאי

כולם מכירים את ורסאי, אבל כמה מכם ביקרו בטירה שהיוותה את ההשראה לארמון המפורסם?

הסיור מתחיל בכפר מקסים, שבמהלך המאה ה-19 הפך לאחד ממוקדי הציור החשובים בצרפת, ואף העניק את שמו לאסכולה אמנותית שלמה. במהלך הטיול מרים תכיר לכם מספר ציירים שמתגוררים במקום, בוטיקים מיוחדים ואפילו תטעמו תה צמחים מקומי.

לאחר ארוחת צהריים ליד האח או על מרפסת הצופה לנוף מקסים (בהתאם למזג האוויר), תצאו לטייל ביער פונטנבלו, ואם יש לכם מזל והגעתם בסתיו, תוכלו גם לקטוף פטריות.

בחלק השני של הטיול תבקרו בטירת וו לה ויקונט, שנבנתה על ידי אותם אדריכלים שבנו את ארמון ורסאי, ובתור בונוס תבקרו גם בחווה בה מכינים גבינות נהדרות.

הטיול מתקיים בשעות 09:00-19:00 וכולל:

- הסעה מפריז ובחזרה במיניבוס מפנק (לא יותר מ-7 אנשים בקבוצה).
- הדרכה צמודה בעברית של מרים במהלך כל הטיול.
- ארוחת צהריים
- כניסה לארמון וו לה ויקונט ולגנים (כולל הדרכה)
- טעימת גבינות בחווה והסבר על תהליך הכנת הגבינות.

מחיר: החל מ-240 יורו לאדם
הזמנת מקום לטיול הקרוב
הפרנקופיל יושב עם כוס יין ביד

בואו נשמור על קשר!

הכתבות המעניינות ביותר, מידע על טיולים בצרפת, הרצאות, ערבי שאנסונים ועוד דברים שפרנקופילים אוהבים אצלך במייל .

ואם זה לא שכנע אותכם…

מי שנרשם כעת יקבל את מדריך הפרנקופיל לפריז בחינם! תמצאו שם את כל המידע הדרוש לצורך תכנון הטיול לעיר האורות יחד עם טיפים שלי ואפילו הנחה מיוחדת להזמנת כרטיסים לאטרקציות.

אז למה אתם מחכים? לחצו על הכפתור למטה :-)