“ואוו – WOW” – סרטו של ברונו פודלידס

זמן קריאה משוער: 3 דקות

הקומדיה שתגרום לכם לצעוק “ואוו!”. בעיירה הצרפתית בוז’יואל מוצעים למכירה שני נכסים: בית עתיק מהמאה ה-19 על גדות האגם, ודירה מודרנית במרכז העיר. זוג סוכני נדל”ן ותיקים מסוכנות “ואוו”, ביחד עם העוזר החדש שלהם (שלא ממש עוזר), יעשו הכל כדי להציג את הנכסים בצורה הטובה ביותר – גם אם יש תקלות פה ושם. אבל התוכנית שלהם נתקלת בבעיה כשמגיעים הלקוחות, וחושפים את הצרות בחייהם הפרטיים, המקצועיים והרגשיים של הקונים הפוטנציאליים. מהר מאוד הם יגלו שהדרך הביתה ארוכה ממה שהם חשבו…

WOW סרט צרפתי - ברונו פודלידס

צוות יוצרים 

תסריט ובימוי : ברונו פודלידס 
צילום : פטריק בלוסייה 
ניהול פקה : קלייר  לנגמן 
עריכה קריסטל דוינטר 
הפקה: Why not productions 

בתפקידים הראשיים 
מאדם בורביילה: קרין ויאר 
אורציו: ברונו פודלידס 
סילבט : סבין אזמה 
סימון: אדי מיטשל 

ושורה של כוכבים אורחים בהם: אנייס ג’אוי, רושדי זם, מנו פאייה, פליקס מואטי, וכן בני משפחת פודלידס: האח השחקן דני פודלידס ובניו של ברונו, נינו וז’אן.

אורך הסרט: 90 דקות // שפה: צרפתית, תרגום לעברית ולאנגלית. הסרט יוקרן החל מה-22 בנובמבר 2023 בבתי קולנוע ברחבי הארץ. הפצה בישראל: קולנוע חדש.

ברונו פודלידס: כמה הערות על הסרט 

000 19

הרעיון לכתבית התסריט עלה כביקרתי בבית שניסיתי למכור לפני מספר שנים. התגובות של האנשים פשוט הממו אותי. בחור אחד אמר מבלי לדעת שאני שם, שהוא הולך להרוס את הקירות כאן וכאן, להרוס את האח, לשנות את החלל, הרגשתי שהוא מבקר את הדרך שבה אני חי. יש משהו מאד חושפני כשאתה מגיע לבית שאתה רוצה למכור או לקנות, גם מצד המוכר וגם מצד הקונה. אנחנו חודרים לפרטיות של האנשים וזה יכול להיות לעיתים עצוב בצורה בלתי נסבלת. ומצד שני מפעים. פתאום גילתי שזה יכול להיות אמצעי לספר סיפור. 

אז יצרתי את שני הגיבורים האחת היא מקצוענית והשנייה מגיע לעבודה הזו מתוך הכרח כלכלי. פתאום הם מוצאם את עצמם כסוג של פסיכולוגים. מתווכחת אחת ששוחחתי איתה לצורך התחקיר לסרט סיפרה לי שאנשים מתייעצים איתה וחושפים בפניה את הסודות הכי כמוסים שלהם , כאלה שלא חשפו מעולם. מכירת או קניית בית גורמת לאנשים לעיתים לאבד את ההיגיון שלהם.

000 20

הכתיבה של התסריט היתה תענוג צרוף ותקופה מאד משמחת. כשאני כותב אני לא יכול לכתוב מעט, אני חייב להיות בפוקוס מלא. הפעם הרשתי לעצמי להיכנס לתוך הדברים מבלי לדעת לאן אני הולך, פשוט להנות. הדמויות הזמינו את עצמן לסיפור שלי. 

זו בהחלט היתה חוויה שהייתי שמח לחזור עליה הייתי צריך למהר כי ידעתי שהבית עליו חשבתי יעמוד למכירה ואז אעבד את הסט העיקרי שלי, 

לגבי השחקנים, אני נהנה לעבוד עם אותם שחקנים, הם באים בשמחה ,לא משנה מה אני מציע להם, היו כמה שלא יכלו להשתתף בגלל עבודות אחרות אבל אני תמיד שמח לארח שחקנים חדשים גם כן. 

הבולט שבהם הוא השחקן /זמר אדי מיטשל. לא חשבתי שהוא יענה במהירות כזו, הוא קרא את התסריט במהירות רבה ואמר “הוא מקסים אני אעשה את זה”. נפגשנו אצלו בבית הוא קרא את התפקיד שלו ברצינות רבה, הוא גם שמח לחזור להיות זוג עם סבין אזמה איתה שיחק לפני שנים רבות. הוא הסכים לתת לנו את הזכויות לשיר שהוא כתב לזכרו של סרג’ גנסבורג,

ברונו פודלידס: במאי, תסריטאי, שחקן 

יצר מספר סרטים וסדרות טלוויזיה. בכל סרטיו משתתף באופן קבוע אחיו, השחקן והבמאי דני פולדידס. 

מוזמנים ליצור איתי קשר

ארגז הכלים של הפרנקופיל
כל אתרי ההזמנות הכי אמינים ומומלצים במקום אחד. ככה תוכלו להשוות מחירים בקלות, לחסוך כסף ולדעת שקניתם באתר איכותי וידידותי למשתמש.
הפרנקופיל
בואו נשמור על קשר

הכתבות המעניינות ביותר, מידע על טיולים בצרפת, הרצאות, ערבי שאנסונים ועוד דברים שפרנקופילים אוהבים אצלך במייל פעם (או מקסימום פעמיים) בשבוע.

ואם זה לא שכנע אותכם…

מי שנרשם כעת יקבל את הרצאה שלי על טיול בפריז בעקבות מולייר בחינם!