דירות נופש באיל דה פראנס – הדירה ב Saint German En Laye

דירת הנופש בסן ז'רמן אן לה

הבית נמצא בעיירה סן ז’רמן אן לה (Saint Germain en Laye), אשר נמצאת מערבה מפריז ומכילה את הארמון בו נולד לואי ה – 14 בשנת 1638. מדובר במיקום מצויין לאנשים המעוניינים לעשות טיול בחבל איל דה פראנס (Ile de France), אשר מכיל פנינים רבות כגון ארמון וורסאי, שאנטיי, העירה סנלי (Senlis) ועוד. המקום גם יכול להתאים לאנשים שמעוניינים לבקר בפריז אם לא אכפת להם ליסוע כחצי שעה במטרו (תדירות הקווים גבוהה מאוד וניתן להגיע אתו ישירות לתחנת Les Halles שנמצאת במרכז פריז.

הבית נבנה בחצר ביתם של אירנה ובעלה זוג מקסים ולבבי, אשר, אשר לא חסך דבר על הבית להשכרה אותו בנו. מדובר בבית, אשר בקלות יכול להכיל 4-5 אנשים המכיל סלון עם ספה שהופכת למיטה וחדר שינה המכיל מיטה זוגית מרווח וספה נוספת שיכולה להפוך למיטה בעת הצורך. כל החדרים מרוהטים בטוב טעם והמטבח מכיל כל כלי בישול שתצטרכו, במידה ותחליטו לבשל בבית. הדירה מכילה גם חדר מקלחת, אשר דומיהו ניתן למצוא רק במלונות 4 או 5 כוכבים בפריז. חדר זה מכיל מקלחון ענק, דוש עם זרמים שונים וכאשר מדליקים בחדר זה את האור נדלק גם רדיו המנגן שירים צרפתיים נון סטופ!

כל זאת ניתן לקבל במחיר של החל מ 75 יורו ליום כך שמדובר במציאה אמיתית! התארחתי במקום ביוני 2013 וכל כך נהנתי מהאירוח הידידותי והבית המקסים שאין ספק שבעת טיולי הבא בחבל איל דה פראנס אתארח שם שוב.

https://www.airbnb.com/rooms/974727

  •  
  •  
  •  
  •  
  •