תפריט
תפריט

המקומות הסודיים של פריז: חנויות – מאת הדר גבאי

papier tigre - צילום הדר גבאי

במה עוסקת הכתבה?

הכתבה עודכנה לאחרונה בתאריך

לא מכבר חזרתי מטיול יחיד בפריז, במהלכו ביקרתי במקומות עליהם שמעתי, וגם מצאתי כמה בעצמי. כל המקומות המובאים כאן, הם ‘סודיים’- פועלים בשקט בשקט בין אלפי התיירים,ובהם תמצאו מקומיים פריזאים וחוויות מעניינות יותר מהתצפית ממגדל האייפל (:

Le Souk Parisien
“השוק הצרפתי” היא חנות קטנה ומינימליסטית, שמוכרת הכל-מפחית שתיה ועד למגזינים ישנים ובגדי ים מיוחדים. חנות זולה ומלאה במציאות צבעוניות.

חנות העתיקות ברחוב Rue de Guillemites
מקום מקסים, מלא באוצרות ובספלים מעניינים המנוהל ע”י צרפתי זקן וחביב. מס’ פעמים חלפתי על פני המקום לפני שנכנסתי- לא הצלחתי להבין-האם זה בית קפה או חנות עתיקות? התשובה- גם וגם! לא מכבר החל להפעיל הזקן החביב סלון תה קטן בתוך החנות, כך שאפשר לקנות ה-כ-ל.

Papier Tigre
חנות נייר, קונספט שלא קיים אצלנו כל –כך. המקום מוכר מחברות,עטים,לוחות שנה,ופתרונות נייר מקוריים. המעצבת נמצאת ממש בחדר השקוף שבפינת החנות. פשוט כיף להיפסטרים.

החנויות של רובע בלוויל
בלוויל הוא רובע צבעוני,בו יש הרבה חנויות שוק ועודפים.הסתובבות שם יכולה להזכיר את יפו או את צ’יינה טאון. בחנויות האלו יש המון מציאות זולות! בעיקר נעליים, תיקים ותכשיטים. מיועד למי שאוהב את הסגנון והאוירה.

לעוד הצעות,המלצות,מקומות ותכנון מסלולים בפריז אתם מוזמנים לפנות אליי
הדר גבאי
Hadar Gabay
hadar.star.gabay@gmail.com

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

כבר נרשמתם לעלון שלי?

הכתבות המעניינות ביותר, מידע על טיולים בצרפת, הרצאות, ערבי שאנסונים ועוד דברים שפרנקופילים אוהבים אצלך במייל פעם בשבוע.

הבטחה של פרנקופיל – מכיוון שאני לא נפוליאון אין לי שום כוונה להפגיז את תיבת הדוא”ל שלכם או להעביר את פרטי הדוא”ל לגורמים אחרים.