יאיואי קוסמה ולואי ויטון: נקודות השקה – הרצאה מאת כנרת זוהר להב

יאיואי קוסמה ולואי ויטון: נקודות השקה - הרצאה מאת כנרת זוהר להב

במוזיאון תל אביב נפתחה לקהל השוחרים תערוכת ענק של היוצרת הרב תחומית היפנית יאיואי קוסמה בת ה – 92!

התערוכה הוגדרה ע”י המגזין THEARTNEWSAPAPER כאחת מעשר התערוכות הטובות בעולם לשנת 2021 וברור כשתערוכה בקנה מידה כזה מגיעה לתל אביב אסור להחמיצה.

הצלחתה העולמית של קוסמה קנתה לה מיליוני מעריצים. כולם היו שמחים להיות הבעלים של המוצרים אותם היא עושה בסטודיו שלה ביפן. אולם לא כל שוחרי קוסמה יכולים להרשות לעצמם לרכוש יצירה מקורית וחתומה.
ה”בעייה” הזו נפתרה באופן ייחודי ומקורי.

בשנת 2011 התקיים שיתוף פעולה עסקי וייחודי שחיבר בין עולם האומנויות לתרבות הצריכה, בין התאגיד הצרפתי/עולמי לואי ויטון (Louis Vuitton) והיוצרת הרב תחומית היפנית יאיואי קוסמה.

כנרת זוהר להב, שכבר העבירה כמה הרצאות מאוד מוצלחות אצלנו בשיתוף עם צרפתית היא שירה, מציגה הפעם הרצאה מרתקת שבה תלמדו על אותו שיתוף פעולה יחודי בין האומנית היפנית בת ה-92 ובית האופנה המפורסם ועל חווית הקנייה היחודית שיצרו השניים.

במהלך ההרצאה תלמדו לא רק על לואי ויטון והקשר שלו לקוסמה, אלא גם על סיפור חייה המרתק (והלא פשוט), על ההשראה ליצירותיה וכמובן, תקבלו הסבר על התערוכה שמתקיימת בימים אלה במוזיאון תל אביב.

כך שבין אם הלכתם לתערוכה או שעדיין לא ואתם רוצים להתכונן, ההרצאה הזאת ממש נוצרה בשבילכם.

מתי תתקיים ההרצאה וכמה עולה כרטיס?

בשונה מההרצאות האחרות באתר שמתקיימות מול קהל “חי”, באמצעות הזום, ההרצאה הזאת הוקלטה מראש. ניתן לקנות את ההקלטה באמצעות לחיצה על הכפתור למטה ולצפות בה מתי שרק תרצו. מחיר ההקלטה הוא 40 ש”ח.

כתבות נוספות מאותו נושא

הירשמו לעלון שלי

וככה לא תפספסו אף כתבה או אירוע פרנקופילי (מכיוון שאני לא נפוליאון אני מבטיח לא להפגיז את תיבת הדוא”ל שלכם).

מוזמנים לספר לחברים שלכם

צבי חזנוב (הפרנקופיל)
בואו נשמור על קשר

הכתבות המעניינות ביותר, מידע על טיולים בצרפת, הרצאות, ערבי שאנסונים ועוד דברים שפרנקופילים אוהבים אצלך במייל פעם (או מקסימום פעמיים) בשבוע.

ואם זה לא שכנע אותכם…

מי שנרשם כעת יקבל את הרצאה שלי על טיול בפריז בעקבות מולייר בחינם!

דילוג לתוכן