תפריט
תפריט

מסעדות מומלצות בפריז – Le Bat

מסעדת Le Bat

במה עוסקת הכתבה?

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Le Bat הוא בר טאפאס, אשר נפתח באוקטובר 2013 ברובע ה – 9, באיזור הבולברים הגדולים והפך כמעט מיד לסיפור הצלחה. המוטו של המקום הוא “בר בו אוכלים נהדר” ואכן האוכל כולו מורכב ממרכיבים טריים המשתנים בכל עונה והשפים נמצאים במרכז החדר ומכינים את המאכלים מול עיני הסועדים. ויש גם נקודה ישראלית. את המסעדה מנהל השף יריב ברבי, פרנקופיל מגיל צעיר אשר ביקר בפריז בצעירותו, התאהב והחליט לחזור לשם לאחר שירותו הצבאי על מנת ללמוד את סודות הגסטרונומיה הצרפתית. לאחר מסלול קריירה מרשים כולל עבודה עם השף אלן סנדרנס (שלושה כוכבי מישלן) והתמחות במטבח הבסקי אצל סדריק בשאר (כוכב מישלן אחד) יריב קיבל הצעה לנהל בר בו האוכל הוא חלק מרכזי לא פחות מהשתייה וכך נוצר Le Bat.

אז במידה ואתם מחפשים אוכל מפתיע וטעים המוכן מול עינכם במעין מופע קולינרי ססגוני, אל תשכחו להזמין מקום ב Le Bat (ממה שהבנתי מכיוון שהמקום מלא כל ערב קצת מסוכן להיות ספונטניים שם :)).

לפני שנמשיך, כבר נרשמתם לעלון שלי?

הכתבות המעניינות ביותר, מידע על טיולים בצרפת, הרצאות, ערבי שאנסונים ועוד דברים שפרנקופילים אוהבים אצלך במייל פעם בשבוע.

הבטחה של פרנקופיל – מכיוון שאני לא נפוליאון אין לי שום כוונה להפגיז את תיבת הדוא”ל שלכם או להעביר את פרטי הדוא”ל לגורמים אחרים.

לאתר המסעדה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

האתר פרנקופילים אנונימיים נוצר בשנת 2013. האתר כולל בין השאר מספר הפניות לתוכניות שותפים ותוכן שיווקי שנבחר בקפידה. כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות לוגו, שם האתר, עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, טקסט ו/או כל חומר אחר, שייכות לי (צבי חזנוב) או לצד שלישי שהתיר לי לעשות בהם שימוש.

Scroll Up