דף הבית » תרבות צרפת » מוזיקה צרפתית » קרן אן – אגדת דשא

קרן אן - אגדת דשא

קרן אן היא זמרת ומלחינה בעלת אזרחות ישראלית, אשר חיה ופועלת בניו יורק ובפריז, שם החלה קריירת השירה שלה. עד כה הוציאה קרן אן שישה אלבומים, אשר בחלקם שרה באנגלית ובחלקם בצרפתית. במקביל לקריירת הסולו שלה היא גם שותפה בהרכב Lady & Bird יחד עם בארדי ג’והאנסון איתו הוציאה אלבום משותף ויצרה מוזיקה למגוון רחב של פרוייקטים.

לקרן אן קשר הדוק עם ישראל ובשנת 2006 הגיעה לארץ והופיעה בהתנדבות במקלטים בצפון בזמן מלחמת לבנון השנייה. מאז מגיעה קרן לארץ מידי פעם לפעם ואף הקליטה חידוש לשיר “רחוב הנשמות הטהורות”. בפעם האחרונה בה הייתה קרן אן בארץ היא השתתפה במופע לזכרו של מאיר אריאל, בעיני אחד הזמרים הגדולים ביותר שהיו לנו והמקביל הישראלי של ברסאנס. במופע הזה שרה קרן אן גרסא מיוחדת של “אגדת דשא”, אשר תורגמה לצרפתית על ידי דורי מנור. התוצאה בעיני נפלאה! מה דעתכם?

הרשמה לעלון שלי

הכתבות המעניינות ביותר, מידע על טיולים בצרפת, הרצאות, ערבי שאנסונים ועוד דברים שפרנקופילים אוהבים אצלך במייל פעם בשבוע.

הבטחה של פרנקופיל – מכיוון שאני לא נפוליון אין לי שום כוונה להפגיז את תיבת הדוא”ל שלך.

אהבתם את הכתבה?

אני משקיע באתר אינסוף שעות בחודש (בכיף גדול) על מנת להביא לכם את הכתבות האיכותיות ביותר שיהפכו את תכנון הטיול שלכם לצרפת לקל ומהנה. רוצים לעזור לי לפתח את האתר ולהמשיך לספק תוכן איכותי ובחינם?

האמת שאין דבר פשוט מזה. אם במקרה אתם נוסעים לצרפת תוכלו לתמוך באתר על ידי הזמנת מלונות, דירות, כרטיסים למוזיאונים ואטרקציות בפריז או מחוצה לה, מופעים ומסעדות או בקיצור כל מה שאתם צריכים בשביל הטיול שלכם.  ההזמנות הללו לא יעלו לכם שקל אחד נוסף (חלקן אפילו יחסכו לכם כסף) אבל לי הם יתנו עמלה קטנה שתאפשר לי להמשיך ולהשקיע באתר על מנת להפוך אותו לטוב עוד יותר.

ואם לא יוצא לכם לנסוע לצרפת בקרוב ובכל זאת בא לכם לעזור אשמח אם תשתפו את הכתבה כדי שגם החברים שלכם יהנו.

המון תודה מראש.

צבי חזנוב (הפרנקופיל)