מחפשים סיור פרטי בפריז (או בקבוצה קטנה) עם מדריכ/ה מעולים שחיים ונושמים את פריז יום יום? מכיוון שמדובר בסיורי בוטיק הם לא זולים כל כך (אך גם לא במחיר שידרוש מכם למכור כליה), אולם ההנאה מכל אחד מהמדריכים הללו מובטחת:

שוקי ספקטור

שוקי הוא המדריך הישראלי הוותיק ביותר בפריז (לפחות מאלו שאני מכיר), והוא מדריך בעיר האורות עוד מסוף שנות השמונים של המאה ה-20. מעבר לניסיון העצום והידע הרב, שוקי הוא איש מקסים ואוהב אדם וזאת סיבה נהדרת לקחת איתו טיול.

שוקי הוא מדריך מאוד רב גוני. הוא אומנם מספק סיורי רחוב מצויינים, אולם ההתמחות של שוקי היא סיורי מוזיאונים, מכיוון שמבין כל המדריכים דוברי העברית שאני מכיר, הוא היחיד שיש לו תעודה המאפשרת לו להעביר הרצאות במוזיאונים הגדולים של פריז דוגמת מוזיאון הלובראו מוזיאון האורסיי.

ולבסוף, אם אתם מטיילים עם ילדים קטנים בפריז, שוקי הוא בהחלט המדריך המומלץ בשבילכם מכיוון שהוא אוהב מאוד לטייל עם ילדים ומסוגל להתחבר אליהם בקלות.

בקיצור, אין פלא ששוקי הוא אחד המדריכים האהובים ביותר בעיר האורות ואם כל זה סקרן אותכם ובא לכם להזמין סיור איתו, או לקבל מידע נוסף על הסיורים שלו, תוכלו לעשות זאת על ידי לחיצה על הכפתור למטה.
האתר של שוקי ספקטור

שירי אבני

שירי אמנית אורבנית, גרה ויוצרת בפריז מאז סיום לימודיה באקדמיה לעיצוב ויצ״ו בשנת 2005, לומדת אמנות באקדמיה של בוזאר בפריז, יוצרת ומנחה סדנאות אמנות אורבנית ומעצבת חזותית. שירי התפרסמה בזכות יצירתה של ה״מאמא״ - ציורי קיר של אשה הצועדת עם ילד על גבה בחלל הציבורי.

כאמנית רחוב יש לה ידע עצום על הסצינה העכשווית של אמנות רחוב וגרפיטי והיא מגלה את הסודות שמאחורי היצירות שברחוב. האמנות האורבנית לוהטת ומבעבעת על קירות פריז ודרך היצירות המרהיבות של אמנים צרפתיים ובינלאומיים מגלים את הלכי הרוח בחברה הצרפתית של ימינו ואת ההיסטוריה המיוחדת של צרפת.

שירי מציעה סיורי אמנות אורבניים באיזורים הפחות תיירותיים של פריז, סיורי בוטיק אלטרנטיביים המיועדים לכל המשפחה. בסיורים הייחודיים של שירי ניתן לשלב סדנת גרפיטי מעשית בהתאמה אישית! הסיורים מתקיימים במזרח וצפון פריז, בשכונות הכי טרנדיות עם אווירה רב תרבותית צעירה ותוססת, וארכיטקטורה מפתיעה!
האתר של שירי אבני
ניווט מהיר
הפרנקופיל
בואו נשמור על קשר

הכתבות המעניינות ביותר, מידע על טיולים בצרפת, הרצאות, ערבי שאנסונים ועוד דברים שפרנקופילים אוהבים אצלך במייל פעם (או מקסימום פעמיים) בשבוע.

ואם זה לא שכנע אותכם…

מי שנרשם כעת יקבל את הרצאה שלי על טיול בפריז בעקבות מולייר בחינם!

דילוג לתוכן