סיורי בוטיק בפריז עם הפרנקופיל

הודעה חשובה מאוד - נא לקרוא לפני שממשיכים

בגלל מעבר לעבודה חדשה אני נאלץ להקפיא לעת עתה את הסיורים שלי. אל דאגה אני מבטיח לחזור ולטייל אתכם מתישהו בעתיד, אני פשוט לא יודע מתי ובאיזה פורמט זה יהיה.

בנתיים הרשו לי להציע לכם את האלטרנטיבות הבאות:

מכיוון שאהיה מאוד עסוק בחודשים הקרובים לא אוכל לענות על שאלות לגבי הסיורים שלי. במידה ותרצו לדעת מתי אוציא את הסיור הבא כל מה שעליכם לעשות הוא לגלול עד סוף הדף ולהירשם לעלון שלי. ברגע שאוציא טיול אני מבטיח לשלוח מייל ולידע את כולם.

מדוע כדאי לטייל דווקא עם הפרנקופיל בפריז?

סיורים במקומות הכי מיוחדים

אני בטוח שכבר ביקרת במגדל אייפל, עברת על הדרך בלובר, קרצת למונה ליזה, ואפילו היית ביורודיסני. איתי מגלים את המקומות בפריז אליהם רוב התיירים לא מגיעים. יחד נגלה פסאז’ים נסתרים, ארמונות סודיים ואף בניין מהמאה ה-18 ששימש כבית בושת. אני מבטיח שעד סוף הטיול אף סוד פריזאי לא ישאר נסתר מעינך.

סיפורים שאף פעם לא שמעתם

בעיני אחד התענוגות הגדולים ביותר הוא ההיכרות עם התרבות וההיסטוריה של המקום. איתי מגלים שמאחורי כל בניין כיכר או מאכל מסתתר סיפור פיקנטי. וככה בעודנו מטיילים בין הארמונות, הכיכרות והגנים הנסתרים, נתבונן ונגלה היכן גר שר האוצר שבנה גרם מדרגות למאהבים של אשתו, מדוע מושיבים את הנשים עם הגב לקיר במסעדות והיכן גרה המרקיזה שהרעילה את כל משפחתה.

קבוצות קטנות והמון מצב רוח טוב

הטיול האידאלי בעיניי הוא טיול עם חברים. קבוצה שאיתה מטיילים מבלי שהמדריך עסוק ב”לספור שעות” או להיות “גננת”. אנשים, אשר באו לראות, לטעום, לחוות, לצחוק והכי חשוב, להנות ביחד. זאת הסיבה שאני מעדיף להדריך קבוצות קטנות יחסית על מנת שאוכל להעניק לכל אחד ואחת מכם את מלוא תשומת הלב ולדאוג שהטיול איתי יהפוך לחוויה שלא תשכח.

כך שלא משנה אם זו הפעם הראשונה שלך בעיר האורות או הפעם ה-20, אני מבטיח שתמצא/י אצלי משהו חדש שלא היכרת.

אז לאילו מקומות קסומים בפריז תוכל לקחת אותי?

סיור שווקים ברובע הלטיני בעקבות המינגווי, גורג’ אורוול וודי אלן

הסיור היחידי שלי אותו ניתן לערוך רק ביום ראשון. כי ביום הזה מוצגים להם לראווה בשוק מונז’ מיטב מתוצרתה הקולינארית של צרפת ולא רחוק משם משהו מיוחד מתרחש ברחוב מופטאר… זה טיול שכולו חגיגה נודדת. חגיגה של צבעים, ריחות וצלילים. סיור שמוקדש לפריז האנגלו-סקסית זו של המינגווי, אורוול ואפילו וודי אלן שלמרות ששנא את פריז יצר את אחד משירי האהבה הכי גדולים שנוצרו לעיר האורות ("חצות בפריז" כמובן). יחד נגלה מדוע שלושתם כל כך אהבו ולא סבלו אותה באותו זמן. טיול שמוקדש כולו לאנגלופילים שרוצים להפוך לפרנקופילים וזקוקים לקצת עזרה…

אולהלה! עשית לי חשק לגלות את פריז יחד אתך אבל יש לי כמה שאלות...

הטיולים שלי מיועדים לאוהבי היסטוריה ותרבות על שלל גווניה (מוזיקה, אומנות, אוכל וכו’) שמעוניינים להכיר את אותה פריז שהתיירים הרגילים מפספסים. גיליתי שהאנשים שהכי נהנים מהטיולים שלי הם אנשים סקרנים, צמאי ידע, אוהבי חיים ובני אדם. אז אם את/ה מתחבר/ת למה שכתבתי אני בטוח שהטיולים שלי נוצרו בשבילך. 

לצערי הרב לא. למרות שאני חולם על פריז יומם וליל אני מתגורר דווקא באי גרנזי שם אני עובד בתור מנהל שיווק. לפריז אני מגיע רק במהלך החופשות שלי פעמיים שלוש בשנה.

המועד הקרוב ביותר שבו אהיה בפריז הוא בין ה 22-30 בספטמבר 2018. אם יוצא לך להיות באותו זמן בעיר האורות – נהדר! אם לא, אז לא נורא. נוכל לטייל בפעם הבאה ובנתיים אשמח להמליץ לך על כמה מדריכים נהדרים אחרים.

אחרי לא מעט סיורים ברחובות פריז גיליתי שהטיול האידאלי הוא בן 3-4 שעות ובקבוצה של עד 7 אנשים. זמן הטיול מאפשר לי להראות לך לא מעט מקומות ולספר לכם לא מעט סיפורים אבל במקביל לא לעייף אותך ולהשאיר לך טעם של עוד. גודל הקבוצה הקטן מאפשר לי לתת יחס אישי לכל אחד, דבר שלא ניתן לעשות בקבוצות גדולות יותר ולהתאים אותו לקצב של המטיילים שלי. הרי באנו לטייל בניחותא ולהנות מפריז ולא להתרוצץ אחרי מדריך עם דגל, נכון?

המחיר לסיור בוטיק הוא 80 יורו. אשמח מאוד לתת הנחה לזוגות או לאנשים שלוקחים יותר מטיול אחד.

אני מאמין שסיורים קולינאריים דורשים מומחיות מאוד מסויימת שאין לי. לכן, למרות שבחלק מהסיורים שלי ישנם בהחלט היבטים קולינאריים (ביקור בפאטיסרי מובחרות, ביקור בשוק אוכל, סיפורים מרתקים על ההיסטרוריה הקולינארית של פריז וכו’) הרי שאני אינני עושה סיורים שמוקדשים אך ורק לאוכל הצרפתי. במידה וזה מה שחיפשת אשמח להמליץ לך על הטיולים הקולינאריים הללו.

התשובה היא לא. הסיבה לכך היא שחלק גדול מהסיורים שלי מכילים לא מעט תכנים פיקנטיים (סיפורי מאהבות, בתי זונות מהמאה ה-18 וכו’) ואין לי שום רצון להשחית את הנוער :-). לכן הסיורים שלי מיועדים לבני 18 ומעלה.

הפרנקופיל בדרך לפריז

מעולה! אני בפריז בדיוק כשאתה שם ובא לי לטייל אתך

שמחתי לשמוע 🙂 כל מה שצריך לעשות זה מלמא את הטופס למטה ואחזור אליך במהרה.